تونل عشق در کلوان

یکی از عاشقانه ترین مکانهای اوکراین تونل عشق در کلوان

مناطق اوکراین با مکان های جذاب و عاشقانه فراوانی که با زیبایی و اصالت طبیعی خود جلب توجه می کنند ، فراوان است. اما یکی از محبوب ترین و شگفت انگیزترین مکان ها ، تونل عشق در نزدیکی شهر Klevan در منطقه Rivne است. دالان 5 کیلومتری سبز که توسط درختانی که در یک طاق کاملاً گرد شکل قرار گرفته اند ایجاد شده و راه آهن بین المللی به اصلی ترین جاذبه توریستی وولین تبدیل شده است ، مورد زیارت دائمی زوج های عاشق و مسافران است. در هر زمان از سال می توانید به پیاده روی به تونل بروید ، اما بهتر است در تابستان یا پاییز ، زمانی که طبیعت برگها را با رنگها و سایه های باور نکردنی رنگ می کند ، از سبز گرفته تا طلایی و سرمه ای. در تونل ، نورها و سایه ها به روشی خاص بازی می کنند و عکاسان این مکان را پرستش می کنند.

تاریخچه تونل چیست؟

 سرزمین ها تونل عشق را حدود 10 سال پیش به لطف گردشگرانی کشف کردند که در بوته های حومه کلیوان سرگردان بودند و ناگهان خود را در مسیر ریلی پنهان شده در میان درختان پیدا کردند. عکسی که از آنها گرفته شد در فیس بوک به اشتراک گذاشته شد و بلافاصله نظرات بی اعتمادی زیادی را به ظن استفاده از فتوشاپ گرفت. اما اولین مسافرانی که برای دیدن زیبایی با چشم خود به آنجا رفتند این تردیدها را برطرف کردند.

افسانه های جالب بسیاری در مورد این تونل وجود دارد. به گفته یکی از آنها ، این دالان سبز چندین قرن وجود داشته است و یک بار پناهگاهی برای چند جوان عاشق - فراری از قلعه کلوان - شده است. نسخه دیگر حتی جالب تر است ، در مورد یک مهندس جوان لهستانی که عاشق دختری از کلوان شد و مستقیماً آن طرف جنگل راه آهن ساخت تا جاده اورژف را که در آن زندگی می کرد ، به زن محبوبش کوتاه کند. سرانجام ، آنها راه های مختلفی را طی کردند و مردم محلی می گویند که این افراد عشق را در طول زندگی خود حمل می کردند. یک داستان باورنکردنی! اما یک نسخه پروزای بیشتر نشان می دهد که این راه آهن در دوران اتحاد جماهیر شوروی برای اهداف نظامی ساخته شده و برای محرمانه بودن بیشتر توسط درختان کاشته شده است با گذشت زمان ، ارتش رفت و طبیعت تنها ماند. از آن زمان ، طبیعت تونل را به یک معجزه واقعی تبدیل کرد ، یک ساختار قوسی منحصر به فرد. و هنگامی که یک قطار باری از کارخانه نجاری در اورژف هر روز در مسیر حرکت می کرد و به شاخه های درختان و بوته ها برخورد می کرد ، شکل آن کامل شد.

مکانی برای مرغ عشق تونل سبز کاملاً به نظر می رسد و یک داستان عاشقانه در پشت خود دارد. اما این همه ماجرا نیست: این مکان هاله ای غیرمعمول دارد ، جو مکانی که رویاها به حقیقت می پیوندند و قلب ها به هم می پیوندند. این هاله با یک قوس سبز بیان می شود و دو ریل به معنای مسیرهای دو زندگی است. اعتقادات مختلفی در مورد تونل و ویژگی های آن وجود دارد. عاشقان معتقدند که بوسه در تونل عشق آنها به زندگی را تقویت می کند و اگر روی ریل بایستند و در آغوش بگیرند ، هرگز از هم جدا نخواهند شد. این تونل نزد تازه عروس ها محبوب است ، آنها دوست دارند در اینجا عکس های عروسی برگزار کنند و حتی گلهایی بکارند که نمادهای احساسات حساس و پرشور را نشان می دهند. مردم محلی می گویند بازدید از تونل نشانه خوبی برای هر کسی است و توصیه می کنند سالانه چند بار از آن دیدن کنید!

حقایق جالب درباره تونل عشق

 1. این تونل را می توان در تبلیغات تجاری مارک های معروف مشاهده کرد. در سال 2012 ، کمپانی ژاپنی Fujifilm ویدیویی 40 ثانیه ای را ضبط کرد که شخصیت های آن ناگهان از یک دیوار سبز محکم به داخل تونل سقوط می کنند و به سرعت با یک دوربین کاملاً جدید معجزات مختلف را ثبت می کنند.

2. چند سال پیش ، آکیوشی ایمازاکی ، کارگردان ژاپنی ، یک فیلم را در این تونل فیلمبرداری کرد. مکان تیراندازی به طور تصادفی و از طریق پیوندی در اینترنت پیدا شد. ایمازاکی چنان شیفته زیبایی تونل بود که نه تنها یک گروه فیلمبرداری را به اوکراین آورد و یک درام غنایی فوق العاده را شلیک کرد بلکه نام فیلم را "Klevan - Tunnel of Love" گذاشت. نقش اصلی فیلم اختصاص داده شده به سختی های یک زوج جوان توسط محبوب مخاطبان ژاپنی ، مدل 17 ساله و بازیگر میکی هونوکا انجام شد. اولین بار این فیلم در نوامبر 2015 در جشنواره بین المللی فیلم هانوی برگزار شد. بنابراین ، همه جهان در مورد زیبایی طبیعت اوکراین آموختند.

 3. در 20 مه 2017 ، در چین ، در نزدیکی شهر هفی (استان آنهویی) ، مکانی عاشقانه به نام "تونل عشق" افتتاح شد. در مراسم افتتاحیه نمایندگان اوکراین حضور داشتند. این تونل مشابه تونل عشق اوکراین است ، اگرچه از نظر اندازه بسیار کوچکتر است.

 4- تونل در کلهوان به طور دوره ای در لیست های برتر شگفت انگیزترین راه آهن روی کره زمین ظاهر می شود.

 

 


مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها